10% sleva na každý nákup!

Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy.

Fytotonic - hroznové víno - 720g (72 dávek)

Fytotonic s příchutí hroznového vína

Více informací

475 Kč

Počet

Více informací

Koncentrát Fytotonic byl vytvořen Prezidentem Mezinárodní asociace fytoterapie a přírodní medicíny, Akademikem Mezinárodní akademie věd, doktorem medicíny, profesorem S. J. SOKOLOVEM na bázi novodobých vědeckých technologií v koncepci

Fytotonic Vám bude užitečný:

  • Pro prevenci.
  • Pro pracující v náročných podmínkách a v nepříznivém klimatu.
  • Pro posílení zdraví školáků a studentů.
  • Pro zlepšení zdraví a vitality lidí v seniorském věku.
  • Pro zlepšení tvůrčí a sportovní činnosti.
  • Pro ochranu proti chronické únavě.
  • Pro zvýšení práceschopnosti při vysoké fyzické zátěži.
  • Pro doplnění stravovaní při dietách.
  • A na konec pro zlepšení zdraví, vitality a nálady každý den v životě.

Ingredients: jablečný koncentrát, hroznový koncentrát, výtažek z plodu Růže šípkové, výtažek z plodu Jeřabiny červené a Jeřabiny černé, výtažek z kořene Arálie mandžuské, výtažek z kořene Eleuterokoku ostnitého, Glucosum, Citric Acid E 330, Acidum Ascorbicum E300.

 

balení cena pro zákazníky cena jedné dávky
72 x 10 g (720 g) 468,- Kč 6,50,- Kč

 

„Potravina = léčivo“ medicíny 21. století.

 

Sám autor ze svých zkušeností o nápoji uvádí:

Fytotonic je ekologický, čistý, dietetický produkt s vitamínovým, posilujícím a tonizujícím účinkem.

Fytotonic obsahuje rostlinné extrakty a šťávy jedlých rostlin, bez přídavků vedlejších chemických látek. Biologicky aktivní přírodní sloučeniny koncentrátu a vitamíny zvyšují práceschopnost, energii, adaptaci k škodlivým ekologickým podmínkám (těžké pracovní podmínky, velká zima nebo teplo, smog velkých měst, práce v horských podmínkách a pod zemí), obnovují v organizmu rovnováhu vitamínů a minerálů, a také zvyšují odolnost organizmu k různým nemocem.

Fytotonic, na rozdíl od ostatních posilujících nápojů, neobsahuje syntetické konzervační látky, stabilizátory nebo jiné vedlejší komponenty a odpovídá svými parametry všem požadavkům ekologicky čistého produktu. Navíc, na rozdíl od známých energetických - tonizujících nápojů, neobsahuje kofein a ostatní pro zdraví nebezpečné stimulátory.

Při trvalém používání nápoje se po 1 – 2 měsících normalizuje funkce všech důležitých systémů organizmu a aktivizuje se látková výměna, zlepšuje se psychický a emocionální stav a rovněž se zvyšuje tonus a nálada.